додому Гороскоп

5 порад грудня: нумерологія рекомендує

Спеціальний нумерологічний розрахунок підкаже, що буде найкраще зробити в цьому місяці, щоб підтримати гарний настрій і підійти до нового року повними енергії та сил!

Ось і прийшла зима до нас на поріг. Але, як ми знаємо, у природи немає поганої погоди, а це означає, що і цей місяць нам повинен принести щось хороше і чарівне, адже на носі Новий рік, святкове застілля, відра олів’є і шампанське з попелом від папірців загадати бажання. Так що не час засмучуватися через холоди!

Так склалося, вірніше, розрахувалося, що числом грудня 2014 стало число Один. Отже, що нам може принести Одиниця?

5 порад грудня: нумерологія рекомендує

З позитивного: нові починання, нові знайомства, нові ідеї і дуже високий рівень енергії. А також мужність, незалежність, лідерство і рішучість.

З негативного: трансформації енергії в імпульсивність, самовпевненість, конфліктність і нетерплячість.

Для того щоб правильно розподілити свої сили і не нарватися на негативні прояви Одиниці, радимо Вам зробити наступне:

1. Заведіть собі щоденник

Це може бути навіть не щоденник у звичайному розумінні слова — нехай це будуть, анпример, замітки у Вашому смартфоні. Головне — заглядайте туди хоча б пару разів на тиждень, записуйте свої думки і переживання, ідеї, і нові думки. Особливо корисно це буде для тих, хто намагається зрозуміти себе і тим, хто часто бачить сни і намагається їх проаналізувати. Більш того, це хороший варіант спілкування з самим собою, коли поруч немає близької людини або подружки, з якою можна поділитися «наболілим». Систематичні записи в щоденнику наводять лад у думках, допомагають усвідомити свої досягнення, а також дають ґрунт для роздумів на майбутнє.

2. Перегляньте свій гардероб

Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, в моді, як відомо, все повертається. Так що в цій сфері все нове — забуте старе. Тому, якщо Ваша бабуся досі зберігає валізу з туфлями на горищі, саме час її дістати. Тренди цього сезону змішали в собі кілька коктейлів минулого століття: мінімалізм 40-х, розкіш 50-х і зухвалість 70-х. Вдале комбінування всього цього створить не тільки гарний настрій, але і зробить Вас неповторною в плані стилю і смаку.

3. Терміново навчіться танцю живота або еротичного танцю

По-перше, це допоможе Вам зберегти фігуру, якщо Ви в гарній формі. Або може виправляти цей недолік напередодні Нового року. По-друге, Ви станете пластичнішою і граціознішою, що теж, погодьтеся, непогано. По-третє, Вашому чоловікові це дуже сподобається. І, нарешті, найголовніше: танець відволікає, прочищає мізки і дає можливість відключитися від повсякденної суєти. Коли людина танцює, вона просто танцює! І нехай весь світ зачекає, поки Ви рухаєтеся в ритмі танцю!

4. Оновлення інтер’єр власними руками

Наш будинок — сховище спокою, затишку і джерело нашої енергії. Вдома ми їмо, спимо, спілкуємося з рідними … Природно, робити все це в красі і чистоті куди приємніше, ніж в курному приміщенні. Напередодні Нового Року у всіх магазинах починає продаватися величезна безліч прикрас для створення святкової атмосфери в будинку. Використовуйте все, що Вам сподобається. Але особливо рекомендуємо придивитися до натуральних речей, не пластику. Наприклад, спробуйте створити композицію з гілок сосни, додайте до неї гілочку лавра, а навколо покладіть кілька лимонів. Гілочки можна закріпити у вигляді вінка, а лимони в центрі будуть не тільки пахнути, але і залучать у Ваш дім грошову енергію.

5. В обов’язковому порядку поновіть посуд

Це не означає, що потрібно викинути все старе, ні. Купіть, наприклад, пару гарних чашок, адже з них так приємно пити гарячий чай холодними зимовими вечорами! Пара нових тарілок із зимовою тематикою теж буде дуже доечною. Новий посуд несе в собі позитивну енергетику, тому, чим частіше Ви себе будете балувати новими кухонними штучками, тим більш приємним і радісним буде життя у Вашому домі.

Нехай всі ці нововведення допоможуть зберегти гармонію в будинку, прикрасять Ваше життя і зроблять грудня найтеплішим місяцем у році!