додому Мода і стиль

Аромати від Діор — гідна спокуса

Немає досконалості без правильно підібраного парфуму — це фінальний акорд у продуманому образі, саме це вишенька на торті. Він виділяє із загального потоку, притягує увагу до персони, по-різному розкриваючись на різних людях. Володар доброго аромату завжди помітний, визнаний і схвалений оточенням.

Флакон якісного парфуму — опора в щоденному житті, що надає впевненість у власних діях і допомагає досягти успіху. Не так вже й багато брендів впізнавані і викликають повагу. Кращі, ефектні і впізнавані аромати — від Діор.

Трішки історії

Випуск ароматів від Діор почався в середині минулого століття, але увагу покупців до ароматів не слабшає до цього дня. Постійна увага виробника до асортименту обернулася лінійкою відомих флаконів, володіти якими прагнуть багато жінок.

Робота Крістіана Діора почалася ще до війни. Відслуживши в армії, модельєр почав роботу в будинку мод Люсьєна Лелонга, і на практиці переконався, наскільки важливий аромат в підборі ідеального образу.

Нью Лук — перша колекція молодого геніального майстра, вийшла в 1947 році, коли жінки втомилися від військової форми і радісно підхопили новий силует і аромат, який досі зберігся в продажу — Міс Діор. З того часу з кожною колекцією Крістіана народжувався і новий аромат.

Широкий асортимент ароматів

На сьогодні в колекції 225 ароматів для чоловіків і для жінок, їх створення зайняло більше півстоліття. Ознайомимося з найбільш популярними:

1. Пік слави духів Міс Діор не завадив створенню нових шедеврів. У 2012 році з’явилася ніжна туалетна вода Міс Діор, дражливе поєднання троянди з деревним мускусом, з опорою на нотки пачулі, мандарина і насиченого жасмину з Єгипту. У тому ж 2012 році колекцію перейменували, зараз вона випускається як Miss Dior Original.

Цікаво
Йдучи в ногу з мінливим часом, компанія відмовилася від тваринних компонентів в парфумерії, замінивши на штучні, і зумівши зберегти впізнаваність ароматів.

2. J Adore з’явився в самому кінці минулого століття як символ переходу на новий рівень розкоші. Свіжий плющ з мандариновими нотками плавно змінюють ягідні відтінки і фіалка, фініш — амарант і мускус.
3. Ще одна перемога Діора — Dolce Vita, представлена ??в 1994. Це відсилання до пристрасті сходу: гра грейпфрутів, кокосів, Лілійні, бергамотові тони в поєднанні з ваніллю, сандалом, кардамоном. Визріли на сонці персики і абрикоси наповнюють аромат спокусою.

Оригінальний аромат від Діора: вибираємо правильно

Ознаки оригінальної продукції такі:

• висока ціна;
• якісне упаковування в картонні коробки;
• відсутність помилок в назві бренду;
• напис на коробці Made in France говорить про оригінал, просто вказівка ??на Францію — точно підробка;
• склалося так, що слово Парфуми у французькому варіанті на бренд Діор пишеться без Е в кінці — perfum;
• трійка на початку штрих-коду говорить про підробку, сімка — про офіційний випуск;

Якщо свій улюблений аромат досі не знайшовся — значить, він десь в колекції від Діора!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут