додому Сім'я і відносини

7 вірних ознак, що ви подобаєтеся чоловікові

856

Жінці приємно знати, що вона комусь подобається. Якщо ж симпатія спочатку виходить з її боку, то розуміння відповідних почуттів чоловіка стає мало не нав’язливою ідеєю. Оскільки читати чужі думки люди досі не вміють, на допомогу в таких випадках приходить психологія. Вона підкаже, на які моменти в поведінці чоловіка звернути увагу, щоб переконатися в його зацікавленості і симпатії.

Не випускає з поля зору

7 верных признаков, что вы нравитесь мужчине

Недарма кажуть, що погляд буває красномовнішим тисячі слів і зізнань. Зацікавлений чоловік не випускає об’єкт своєї симпатії з уваги. Рано чи пізно жінка обов’язково помітить ці погляди або їй розкажуть про них оточуючі. Безумовно, така увага приємна, а якщо є відповідна симпатія, то викликає у дівчини радісне хвилювання і збентеження.

Коли на вас часто дивиться незнайомий чоловік, він посилає невербальні сигнали про свою зацікавленість. Включаючись у запропоновану гру з переглядинами, жінка показує, що зовсім не проти його уваги, тому можна робити наступний крок до зближення – підійти і завести розмову.

Якщо ви один одного знаєте і часто спілкуєтеся, то при розмові чоловік буде намагатися уважно дивитися вам в очі, ніби хоче зрозуміти ваші думки і почуття.

Йому цікаво все, що з вами пов’язано

7 верных признаков, что вы нравитесь мужчине

Коли ви спілкуєтеся, чоловік буде намагатися дізнатися вас ближче, ставити питання, цікавитися думкою або поглядами по різним темам. При цьому він з цікавістю слухає, уточнює і коментує сказане вами. А при будь-якому зручному випадку на ділі підтвердить, що запам’ятав, які квіти ви любите, або який фільм переглядаєте кожен рік.

Чоловік, відчуває закоханість чи симпатію, помітить найменші зміни, що відбуваються з дівчиною: нову зачіску або плаття, зміни в настрої та поведінці. Таким способом він показує, що хоче перебувати з вами на одній хвилі.

Якщо спілкування відбувається в компанії, чоловік постарається залучити вас в бесіду, підтримати вашу точку зору, ненароком про щось дізнатися.

Хоче спілкуватися з вами як можна частіше

Випадково зустрілися на вулиці? Їдете в громадському транспорті? Чоловік обов’язково зверне подібні збіги в свою користь, а на додаток до них придумає безліч інших приводів поспілкуватися з вами особисто або хоча б телефоном. Якщо у вас йде період пізнавання один одного, він буде намагатися, як сам ініціювати зближення, так і відгукуватися на ваші пропозиції. Коли відносини тільки перейшли в розряд романтичних, чоловік захоче проводити з вами максимум вільного часу, а інші справи, захоплення, друзі відійдуть на другий план.

Пускає вас у своє життя

 

Дуже добрий знак, коли чоловік вже бачить вас частиною свого життя, тому не боїться бути відвертим, говорити глибоко особисті теми. Наприклад, він готовий розмірковувати на тему сім’ї, шлюбу, народження дітей, причому в позитивному ключі. Цим хлопець з серйозними намірами відрізняється від ловеласів, які колекціонують любовні перемоги.

Крім романтичних відносин, він прагне стати вашим другом, питає поради і прислухається до думки жінки, якою дорожить. Його цікавить ваш погляд з різних питань, починаючи від робочих моментів і закінчуючи покупкою нового одягу.

Звичайно, знайомство з найближчим оточенням партнера у всіх відбувається по-різному. Але якщо чоловік вже представив вас друзям або батькам, то це вагомий аргумент на користь цієї симпатії і сильних почуттів. Він зовсім не ховає вас від зовнішнього світу, а як ніби поспішає поділитися з ним своєю радістю: публікує ваші спільні фотографії в соцмережах, при зручному випадку представляє колегам чи знайомим. Коли жінка по-справжньому цікава, її хочеться наблизити до себе будь-якими способами залучити у своє життя.

Допомагає і піклується

Коли чоловік прагне вам допомогти, проявити турботу, – це вірна ознака його симпатії. Звичайно, не варто приймати звичайну галантність або ввічливість за прояв почуттів. Тут, швидше, важливі вчинки, які чоловік робить виключно заради вас. Наприклад, підвіз додому після роботи, навіть якщо йому зовсім не по дорозі. Або дивом знайшов для вашого хворого кота ліки, заради якого ви безуспішно обшукали все місто.

Якщо жінка для нього важлива, чоловік буде намагатися їй поступатися, ставити її інтереси на перше місце. Вибираючи між своє і вашою зручністю, він готовий підлаштовуватися: заради побачення перенести зустріч з друзями, пропустити матч улюбленої футбольної команди.

Тільки щира симпатія здатна змусити чоловіка пробачити якісь непорядні вчинки або сказані зопалу слова. Від того, хто йому байдужний, терпіти подібне він точно не стане.

Ревнує до інших чоловіків

 

Вже на стадії залицяння чоловік прагне виділитися на тлі суперників, показати себе перед вами з найкращої сторони. Якщо він відчує, що хтось для нього потенційно небезпечний, не виключено серйозне зіткнення і з’ясування стосунків. Помітивши з вашого боку дуже невимушене і емоційне спілкування з іншим кавалером, чоловік стає дратівливим. У цей момент він навіть здатний мимоволі образити вас, сказати щось різке або, навпаки, включити демонстративний ігнор. З людьми, які глибоко байдужі, точно так себе не ведуть.

Радує подарунками та сюрпризами

7 верных признаков, что вы нравитесь мужчине

Жінки люблять подарунки, знаки уваги, і чоловіки це знають. Так чому б не подарувати радість тієї, хто подобається? Він буде пригощати вас кавою, дарувати квіти, цукерки, сувеніри, влаштовувати сюрпризи по дріб’язковим приводам. Значить, чоловік думає про вас, хоче бачити вашу усмішку і позитивні емоції. Удвічі приємно, якщо подарунок відповідає вашим смакам, про яких він був обізнаний. Бажання догодити, порадувати, витратити на це час і сили – це явний доказ симпатії. Тільки не потрібно зациклюватися на вартості подарунків – вона другорядна. Тим більше, на етапі зближення щедрі жести, швидше, зобов’язують. Краще цінуєте надану увагу і робіть правильні висновки.

попередня статтяЯк знизити холестерин вдома самостійно
наступна статтяСервировка стола и оформление кухни: идеи для застолья и праздников

Додати коментар