додому Поради

4 звички для вашого довголіття

256

Відповідно до наукового дослідження, дотримання цих звичок здатне збільшити тривалість життя приблизно на 14 років.

Дослідження були опубліковані у журналі Plos Medicine – його учасниками стали 20 244 чоловіків та жінок віком від 45 до 79 років без відомих серцево-судинних захворювань чи раку. Вчені аналізували передбачуваний взаємозв’язок між способом життя та смертністю. Спостереження за учасниками тривало 11 років. Фахівці встановили, що дотримання чотирьох звичок сприяє продовженню життя.

Фізична активність. Дорослі люди повинні практикувати аеробну фізичну активність середньої інтенсивності 150 хвилин на тиждень або 75 хвилин на тиждень – активність високої інтенсивності.

Контроль алкоголю. Як таке зниження кількості випивки не змусить вас дожити до 90 років, проте воно знижує ризик смертей від станів, що розвиваються у зв’язку зі зловживанням спиртним. Зокрема, такими як цироз, рак печінки.

Споживання фруктів та овочів. Слід вживати щонайменше п’ять порцій щодня. Гарвардська школа громадської охорони здоров’я констатує, що: щоденне вживання двох порцій фруктів та трьох порцій овочів є правильним поєднанням для підтримки процесів, що забезпечують гарне здоров’я та схильність до довголіття.

Відмова від куріння. Очікувана тривалість життя курців як мінімум на 10 років менша, ніж у тих, хто не курить. Також вчені визначили, що відмова від куріння віком до 40 років знижує ризик смерті від хвороб, пов’язаних із ним, приблизно на 90 відсотків.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут