додому Поради

10 стильних порад для високих жінок

Якщо ви коли-небудь входили в кімнату і усвідомлювали, що ви легко підноситься над усіма, включаючи чоловіків, і всі інші в кімнаті це теж бачать, то ви повністю визнаєте, що люди звертають увагу на високих жінок. У вас може виникнути бажання одягатися спокійно і консервативно, щоб змішатися з натовпом, але хто дійсно хоче робити це? Замість цього насолоджуйтеся по максимуму неминучими поглядами оточуючих, використовуючи стильні поради для високих жінок.

14-12-14-foto-600x375-1

Носіть красиве взуття

Як висока жінка, ви напевно знайомі з тим, як інші люди, коли бачать ваш великий ріст, роздивляються вас всю з голови до ніг. Саме на ноги вони відразу і дивляться, щоб визначити, чи носите ви підбори. Замість того щоб дратуватися з цього приводу, скористайтеся цією надувагою до своїх ніг. Не має значення, чи віддаєте перевагу ви каблукам, плоскій підошві або спортивному взуттю, просто виберіть красиве взуття, яке заслуговує того, щоб на нього дивилися.

Не бійтеся каблуків

Каблуки зазвичай додають впевненості і привабливості жінкам і статусності для будь-якого вбрання. Якщо двометрові баскетболістки дозволяють собі ходити на високих підборах, немає ніяких причин, чому цього не повинні робити ви.

Використовуйте великі аксесуари

Не бійтеся носити великі сумки або великі браслети. На відміну від ваших низьких подруг, великі аксесуари не змусять вас виглядати так, як ніби ви, граючи, як у дитинстві, одяглися в мамин одяг і скористалися її аксесуарами. Поєднуйте широкий пояс з суцільнокроєною сукнею або велику сумку з майкою і джинсами. Просто обмежте себе одним великим аксесуаром в кожному ансамблі, щоб не виглядати, як клоун.

Трохи відкрийте тіло

У вас довге, високе тіло, так що ви могли б також використовувати його в своїх інтересах. Хитрість полягає в тому, щоб обіграти цей момент, не виглядаючи при цьому вульгарно. Зосередьтеся на оголенні тільки однієї області тіла за один раз. Наприклад, якщо ви наділи топ без спинки, поєднуйте його з більш закритою спідницею або джинсами. Таким чином, ви будете привертати увагу, але без епатажу.

Виділіть шию

Якщо ви зібралися провести ніч поза домом, ваша довга шия і декольте є великими плюсами, які необхідно виділити. Виберіть цікаві вирізи, приберіть волосся назад і носіть намиста або великі сережки, які привертають погляд.

Поєднуйте вузьке з широким

Якщо ви уникаєте носити брюки з широкими штанинами або жакети з широкими плечима, бо боїтеся, що подібний одяг змусить вас виглядати по-чоловічому, прийшов час переглянути свої погляди. Якщо моделі на подіумах можуть одягатися подібним чином і при цьому виглядати добре, то, звичайно, можете і ви. Щоб не виглядати «великою», просто переконайтеся в тому, що ви наділи тільки одну велику річ в даному ансамблі. Для гармонійного образу носіть широкі брюки з вузьким верхом або поєднуйте об’ємний піджак з вузькими джинсами.

Думайте яскраво

Додавайте спалах кольору в свій образ кожен день. Колір додає інтересу до наряду, а жінка, що носить цей колір, випромінює впевненість. Ви не повинні додавати багато кольору, просто надіньте бірюзове намисто до коричневого жакету або червоні туфлі на підборах з маленьким чорним платтям. За допомогою кольору можна звернути увагу на ваші достоїнства, тому якщо ви любите свою вузьку талію, носіть яскравий ремінь.

Будьте мінімалістом

Уникайте надмірностей, чого б це не стосувалося, намист, ременів, браслетів, капелюхів або шарфів. Ваш ріст сам по собі є яскравою особливістю, тому ви не повинні додавати багато деталей та аксесуарів до своєї зовнішності. Один або два простих предмета — це все, що вам потрібно, щоб завершити будь-який наряд.

Грайте своїм волоссям

Багато хто напевно чув, що високі дівчата не повинні коротко стригти волосся. Довго вважалося, що з короткою стрижкою висока дівчина буде виглядати занадто по-чоловічому. Це неправда. Зрештою, волосся виростають знову, і ваш образ завжди може бути змінений, не бійтеся експериментувати і грати з різними стилями.

Більше драматичності

Ви не зобов’язані «розігрувати драму» кожен день, але не соромтеся час від часу використовувати виразну підводку для очей або яскраво-червону помаду. Високі жінки часто побоюються наносити модний макіяж через додаткову увагу, яку він привертає. Навіть якщо ви не думаєте, що ви могли б коли-небудь вийти на публіку з блискучими тінями для вій, зберіться з подругами (для підтримки) і киньте собі виклик, спробуйте щось нове, принаймні, один раз на місяць.