додому Сім'я та стосунки

10 ефективних способів примусити чоловіка заробляти гроші

4439

Чоловік отримує мало і не прагне щось в цьому змінити, а дружина при цьому кожну кожну копійчину, економить навіть на найнеобхіднішому. У такому випадку становище сім’ї критичне. Жінку такий стан справ не влаштовує, а чоловік задоволений усім.

Чому так вийшло, і чи завжди так було? Чому чоловік мало заробляє, і як змусити його заробляти більше? Ось про що варто замислитися в даній ситуації.

simia_vidnosyny-15.07.2014-02

Причини того, що чоловік не отримує багато грошей – чому чоловік мало заробляє?

Лінь – не причина, адже людина за своєю природою ледача, це – звичайне почуття збереження енергії. Кожен намагається робити менше, ніж може.

 • У нього такий характер. Чоловікові нічого не треба, він готовий вічно сидіти біля телевізора, його не лякає бардак в будинку, не бентежать брудні шкарпетки по кутах. Та й сам він не вибагливий до речей. Новий телефон не потрібний, одяг – і старий ще не поганий, ремонт – навіщо, коли шпалери ще не повипадали. Інфантильний чоловік, здавалося б, нічим не цікавиться. Але щось же його має захоплювати. За це потрібно зачепитися.
 • Не готовий до лідируючої ролі. У батьківській сім’ї він був завжди маленькою дитиною, якого забезпечувала мама. І дружина, до речі, попалася сильна і владна. Тому він і робить все в півсили.
 • Особливості роботи. Можливо, така діяльність вимагає тривалого старту, але потім ця затримка окупиться з лишком і видасть бажану велику зарплату. Наприклад, щоб домогтися підвищення по службі, потрібно мати досвід від 3-5 років. Або потрібно досягти якихось певних заслуг, розробити десяток проектів.
 • А може бути, чоловік заробляє нормально. Це просто дружина багато витрачає. Варто тверезо оцінити свої витрати. Можливо, занадто багато грошей іде на косметику і одяг. А може – на їжу. Сім’я звикла харчуватися вишукано, відвідувати ресторани? Тоді причина зрозуміла.

Головне в цій проблемі – ролі жінки і чоловіка в родині. Здавна дружина – хранителька вогнища, мама, ніжність і любов. Чоловік же – сила, міць, достаток, захист, опора і кам’яна стіна.

Справа жінки – налагоджувати побут, справа чоловіка – добувати кошти на проживання. Як тільки в будинку з’являються гроші, дружина інстинктивно починає вити гніздо, як тільки жінка престає підтримувати затишок в домі, чоловік перестає цей будинок забезпечувати. Замкнуте коло.

Спочатку у жінок в таких ситуаціях з’являється думка, що без чоловіка було б жити економічно легше. Витрат на нього більше, ніж доходу. Десь доведеться відмовити собі в косметиці, обновці … Але так робити не варто. Це – шлях, який заведе в глибоку яму, з якої вже не можливо буде вибратися. Благовірний перестане бачити в дружині жінку, перестане її поважати. Сяде на шию, звісивши ніжки, і не буде рахуватися з її потребами.

simia_vidnosyny-15.07.2014-02-01

Що треба робити, щоб чоловік добре заробляв, як змусити чоловіка заробляти гроші?

 • Не розлучатися. Щоб чоловік добре заробляв, потрібно його для цього достатньо мотивувати.
 • Перестати гарувати самій. Нехай доведеться пожити впроголодь, але це – найдієвіший спосіб достукатися до нього, пояснити, що він – годувальник. Крім того, якщо жінка виступає добувачем, то вона не зможе багато часу присвятити дітям, про що потім буде гірко жаліти.
 • Мріяти, будувати плани на майбутнє разом. Знати, заради чого варто більше працювати. Якщо не виходить, то можна створювати списки бажань і писати туди все, що захочеться, не відсіваючи нічого. Малювати карту бажань. Приклеювати на аркуш паперу вирізки з журналів, газет. Такі як, новоий телевізор, пісочноий пляж з пальмами, нова машина.
 • Правильно економити. Як було сказано раніше, не варто обмежувати себе і близьких у всьому. Сувора економія до добра не доведе. Варто просто виключити імпульсивні покупки, зайнятися плануванням витрат і тримати їх під контролем.
 • Нехай чоловік відчує брак коштів на собі. Походить у старому одязі, не побачить ковбаси в холодильнику. Це подіє краще, ніж сотня нагадуваннь, що потрібно купити дитині кросівки. І нехай на батьківські збори ходить сам, там теж вимагають гроші.
 • Віддати кермо управління фінансами чоловікові. Нехай планує витрати, знає, що і скільки потрібно родині на місяць, які ціни магазинах. І що реально може дозволити собі сім’я на його зарплату.
 • Цінувати свого чоловіка, визнавати в ньому авторитет. Лідерство в крові у чоловіків. Якщо відпустити контроль за справами сім’ї, то через деякий час відповідальність на себе візьме чоловік. Головне – дочекатися. Будь-який чоловік шукає захоплення собою, хоче знати, що він найкращий.
 • І, звичайно ж, хвалити. Нехай для початку це буде проста вдячність за смачний чай. Не порівнювати і не пиляти чоловіка – це підриває його авторитет.
 • Поговорити. Якщо відносини з чоловіком довірчі, то вистачить простої розмови з позначенням плану на майбутнє. Наприклад, якщо сім’я хоче відпочити в екзотичній країні влітку, то потрібна для цього певна сума грошей. Її можна зібрати, якщо відкладати щомісяця по кілька сотень. І що потрібно робити, щоб їх з сімейного бюджету дістати: почати економити або знайти підробіток.
 • Народжувати дітей. Це – один з найсильніших стимулів для чоловіка почати приносити в дім гроші. Причому чим більше, тим краще. Первісний інстинкт здобувача і мисливця спрацьовує і у сучасних цивілізованих чоловіків.

Взяти на себе роль добувача – це неправильний вихід із ситуації. Потрібно зробити зі свого чоловіка успішну, самодостатню людину, лідера і, безумовно, главу сім’ї.

Відео по темі: Як примусити чоловіка заробляти гроші

[youtube]1fkVHoMLdQs[/youtube]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут