додому Поради

Швейні машинки, види тканин, характеристики. Від інтернет-магазину Веллес-Шоп.

364

Хороші швейні машини відрізняються високою якістю збірки і функціями, за допомогою яких є можливість створювати різні петлі, шви. Завдяки сучасним пристроям можна шити одяг як з шовку, шифону, так і брезенту, джинса. Для того щоб зробити правильний вибір, потрібно визначитися з типом апаратів, з їх характеристиками, а також видами тканин, з якими доведеться працювати.

Види.

Електромеханічний апарат працює на електродвигуні: натисканням на педаль механізм приводиться в дію. Ціна їх невисока порівняно з іншими пристроями, а й різновид вироблених петель і рядків менше.
швейна машіна. Електронние пристрої оснащені тими ж функціями, що і електромеханічна машина, але дані обладнання мають електронний блок. Завдяки їм користувачі контролюють швидкість. Якщо шиття зупинити, обладнання автоматично піднімає голку до крайнього верхнього положення.

Комп’ютерна швейна машинка має мікропроцесор: електронна пам’ять зберігає інформацію про всі операції. Є можливість встановити положення і швидкість роботи голки, поміняти тиск лапки, налаштувати ширину і довжину стібка, зигзага. Вишивальне пристрій має вишивальний блок. Рухливу п’яльцями кріплять до блоку і переміщують в залежності зі встановленою програмою: користувач тільки визначає візерунок і вид вишивки, змінює нитки.

Види тканин.

Якщо необхідно працювати з шифоном, шовком, тонким бавовною, то Вам потрібна модель для легкої матерії. Якщо потрібно шити з твіду, джинса, кашеміру, то краще підійде обладнання для важкої або середньої тканини. У даного пристрою більше зазор між голкової пластиною і лапкою, а також у нього потужніший мотор. Якщо потрібно працювати з матеріалами різної товщини, то найкраще підійде універсальна модель.

Характеристики.

Ширина зигзага (до 7 мм) і довжина стібка (до 5 мм). Чим вище ці параметри, тим більше можливостей є у моделі. Човник – вертикальний і горизонтальний. Горизонтальний човник є більш сучасним і, більш надійний. Він не має дрібних деталей, що швидко зношуються і шпульного ковпачка. Вид петлі – напівавтомат і автомат. Автомат запам’ятовує розміри ґудзиків і викидає необхідну кількість петель спеціально під нього. Використовуючи напівавтоматичне обладнання, швачка сама визначає розмір. Але таким чином петля виметивается в 4 рази повільніше.

За допомогою реверсу тканину можна прострочити кілька разів в двох напрямках – зробити закріпку.

Веллес-Шоп: https://velles-shop.com.ua/ua/.

попередня статтяКак выбрать матрас ортопедический – полезные советы от консультантов “Магдек”
наступна статтяЭротекс свечи: обзор и эффективность препарата

Додати коментар