додому Гороскоп

Східний гороскоп на 2015 рік

Загальні рекомендації на 2015 рік

З 19 лютого 2015 в свої права вступить Дерев’яна Коза (Вівця), під впливом якої наше життя поступово зміниться на краще, стане більш спокійним і розміреним. 2015 принесе нам багато хороших подій. Основні позитивні тенденції року Дерев’яною Кози: розквіт культури і мистецтва, прагнення до миру і гармонії, відродження моральних і духовних цінностей. Талановиті, обдаровані люди, які люблять свою роботу і вкладають в неї душу, в 2015 році зможуть зміцнити свій статус-кво, зробити кар’єру і збільшити свої доходи. У любові пощастить тим, хто не шукає у відносинах вигоду і вміє щиро й безкорисливо любити. Діловим людям, щоб утримати свій бізнес на плаву, доведеться не розслаблятися і весь час бути напоготові. Ставитися до грошей потрібно намагатися раціонально. Надмірне тринькання, рівно як і недоречна жадібність, можуть призвести до поганих наслідків.

12-01-15-foto-700x438-1

Східний гороскоп на 2015 рік для по роках

Щур

Щури успішно продовжать займатися своїми справами — ніщо і ніхто не завадить їм упорядкувати власне життя. На роботі вас очікують успіхи, яких ви зможете домогтися завдяки вашому натхненню. Ви будете добре заробляти, тому не будьте дріб’язковими, не економте на собі! У 2015 році любов і романтика будуть постійними вашими супутниками.

Особливо вдалий період — квітень; для любові — серпень.

Бик

Бики будуть налаштовані песимістично, а тому ризикують втратити хороші шанси. А між тим, 2015 обіцяє вам багато сприятливих можливостей, скориставшись якими, ви зможете поліпшити своє життя. Будьте більш впевненими в собі — і тоді все, що ви задумали, у вас вийде. Ваша любов витримає будь-які випробування, і ви будете щасливі.

Особливо вдалий період — лютий, квітень, вересень; для любові — червень.

Тигр

Тигри стануть вести дуже активний і цікавий спосіб життя — подорожувати, знайомитися з новими людьми, освоювати нові знання та вміння. У 2015 році у вас будуть всі підстави, щоб відчути себе господарями життя. Успіх у справах і в любові не змінить вам, якщо ви не втратите почуття міри і будете порівнювати свої потреби з можливостями.

Особливо вдалий період — лютий, квітень, вересень; для любові — червень.

Кіт (Кролик)

Прекрасний рік для Котів (Кроликів) — вони зможуть втілити в життя свої заповітні бажання, а обставини їм у цьому допоможуть. 2015 принесе вас все, до чого ви прагнете: хорошу роботу, сімейне щастя і кохану людину. І якщо ви зможете по достоїнству оцінити всі подарунки долі, то нарешті відчуєте себе щасливими.

Особливо вдалий період — квітень, травень, червень.

Дракон

Дракони зможуть використовувати цей рік для того, щоб налагодити всі свої справи, а також для того, щоб добре відпочити. У 2015 році ви будете цілком задоволені своїм життям, а тому навряд чи станете прагнути до змін. У любові вас чекає море романтики. Ваш новий любовний роман обов’язково закінчиться хеппі ендом.

Особливо вдалий період — липень, вересень; для любові — лютий, листопад.

Змія

Змії будуть повільно, але вірно просувати до свої цілей, навіть не дивлячись на те, що не все, що відбувається буде їм до вподоби. Втім, як би не склалися життєві обставини, ви зумієте витягти з них вигоду і використовувати їх для успіху власної справи. У любові ви дозволите почуттям керувати вами і не пошкодуєте про це.

Особливо вдалий період — липень, вересень; для любові — лютий, листопад.

Кінь

Після бурхливо проведеного минулого року Коні захочуть відпочити і набратися сил, тому їх особиста активність буде не дуже високою. Ви не будете прагнути до змін, так як у вас просити не буде причин, щоб щось у своєму житті міняти. Робота буде приносити вам задоволення, а кохана людина порадує прекрасним ставленням.

Особливо вдалий період — березень, травень, грудень; для любові — липень.

Коза (Вівця)

Для Коз це відмінний рік, коли все буде йти за планом, а життя стане підносити один приємний сюрприз за іншим. У 2015 році вас неодмінно чекає щось хороше, наприклад, блискуча кар’єра чи шлюб по любові. Доля буде вподобу вам, тому скористайтеся цим роком для того, щоб направити своє життя в потрібне русло і вирішити всі свої проблеми.

Особливо вдалий період — березень, квітень, травень, грудень, січень 2016р .; для любові — вересень.

Мавпа

Мавпам цей рік дуже сподобається — вони будуть інтригувати, розважатися і жити в своє задоволення. Цього року ви зумієте поєднати приємне з корисним — і весело час провести, і всі важливі справи успішно переробити. А якщо якісь проблеми і виникнуть, ви вправно обійдеться їх стороною. У любові вам пощастить завдяки вашій комунікабельності.

Особливо вдалий період — березень, квітень, травень, грудень, січень 2016р .; для любові — вересень.

Півень

Півні будуть сприймати життя занадто серйозно і цим самі собі створять проблеми. Намагайтеся не зациклюватися на поганих сторонах життя і прислухайтеся до порад близьких людей — їхні поради дуже вам знадобляться! У справах ви будете щасливі, але постарайтеся не влізти в борги. Ваш новий шанувальник або прихильниця виявиться саме тим, хто вам потрібен для життя.

Особливо вдалий період — жовтень, грудень.

Собака

Собаки присвятять себе роботі і сім’ї — вони будуть налаштовані на дуже серйозний лад. Всі ваші зусилля неодмінно себе виправдають, і ви досягнете бажаних результатів у творчості і кар’єрі. Дрібні невдачі теж будуть, але намагайтеся на них не зациклюватися. У любові вам пощастить, якщо проявите товариськість і станете частіше бувати на людях.

Особливо вдалий період — лютий, листопад; для любові — квітень, січень 2016р ..

Свиня

Свині будуть повні райдужних надій і постараються використати 2015 для того, щоб втілити в життя свої найпотаємніші мрії. До всіх своїх справах ви зможете знайти творчий підхід, і, завдяки цьому, підніміться по кар’єрних сходах і підійміть свої заробітки. У любові ви будете дуже романтичні, тому ніякої побут вашим відносинам не страшний.

Особливо вдалий період — лютий, вересень, листопад; для любові — квітень, січень 2016р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут