додому Гороскоп

Новий рік 2015: що дарувати різним знакам Зодіаку?

Подарунок в новорічну ніч — це не просто знак уваги, а процес обміну позитивною енергією. Давайте подивимося, що порадує представників різних знаків Зодіаку.

Процес обміну енергією при даруванні подарунків полягає в тому, що, якщо людині подобається Ваш подарунок, вона висловлює емоцію радості, подяки, чим збільшує Ваше енергетичне поле, сприяє залученню позитивної енергії. Тому в езотеричних дисциплінах існує особлива практика, яка пов’язана з подарунками: намагайтеся дарувати те, що перевищує Ваші фінансові витрати на себе — завдяки цьому у Ваше життя прийде процвітання.

09-12-14-foto-600x379-1

Наприклад: Ви можете дозволити собі придбати автомобіль, але знаєте, що Ваша близька і кохана людина мріє про такий подарунок. У такій ситуації варто відмовитися від покупки для себе і зробити дорогий подарунок близькій. Найближчим часом Ви побачите, як багато у Вашому житті зміниться за рахунок отримання енергії подяки та її трансформації.

А тепер давайте подивимося, які новорічні подарунки найбільше підійдуть представникам різних знаків Зодіаку з енергетичної точки зору.

Новорічні подарунки для Овнів

Дуже важливо дізнатися, що саме на даний момент потребує представник цього Знака — подарунок повинен бути потрібним і бажаним, і зовсім не важливо що це за річ, чи дійсно вона корисна чи просто є примхою. Цього року варто орієнтуватися на зручні пристосування для техніки: функціональний чохол для планшета, набір кухонного приладдя, або якісь інновації, якими цікавиться Овен.

Новорічні подарунки для Тільців

Ці люди дуже цінують затишок, побут, теплоту домашнього вогнища і зручність, враховуйте практичність і хазяйновитість представників цього Знака. Можна дізнатися, що зносилося у Вашого Тільця і ??подарувати йому обновку, наприклад: теплий плед, комфортний светр, домашні тапочки, рукавички і шарф. Найкраще, щоб Ваш подарунок був функціональним, зручним і давав комфорт для Тельця.

Новорічні подарунки для Близнюків

Близнюки дуже цінують непередбачуваність і якусь інтелектуальність в подарунках, їм подобається те, на що не завжди вистачає часу і сил для пошуку і вибору. Даруйте книги, настільні ігри, технічні прилади (навігатори, мультифункціональні брелки), стежте за всілякими інноваціями, тому що представники цього Знака завжди цікавляться нововведеннями.

Новорічні подарунки для Раків

Такі люди цінують, насамперед, сімейні традиції, комфорт і люблять упорядковувати свій побут і робочий простір. Вибираючи подарунок для Рака, враховуйте його переваги: ??яскравість і помітність або, навпаки, спокій і гармонія. Добре підійдуть набори посуду, комплект прикрас, декоративні та функціональні речі для домашнього або робочого інтер’єру.

Новорічні подарунки для Левів

Леви — дуже горді люди з розвиненим почуттям власної гідності, тому їх дратують формальні і дешеві подарунки. Так що краще буде подарувати їм найдорожчу листівку, ніж посередній сувенір. Даруйте те, що підкреслить соціальний статус і буде найбільш модним і престижним: нові моделі цифрової техніки, останню модель престижної ручки або мініатюрний сувенір від брендового виробника.

Новорічні подарунки для Дів

Ці люди є консерваторами, затятими прихильниками традицій, вони запросто можуть причепитися до будь-яких дрібниць, особливо до упаковки. З цієї причини краще подарувати торт, смачні цукерки, класичний новорічний набір — найпростіші речі, але в ідеальній упаковці. Даруйте парфумерію, набори косметики, набір для кави або чайної церемонії. Важливо, щоб всі деталі були без вад!

Новорічні подарунки для Терезів

Ваги — вічні естети і гурмани. Вони завжди тягнуться до піднесеного, тому не варто вибирати їм у подарунок пересічні сувеніри та просто практичні речі. Відмінно підійде вишукана пляшка елітного алкоголю, престижна марка парфуму або дорогої косметики, келихи або дорогий комплект чашок. У даній ситуації нехай краще подарунок буде маленьким, але респектабельним.

Новорічні подарунки для Скорпіонів

Скорпіони досить складно відносяться до подарунків. Вони можуть розцінити дорогий подарунок як зобов’язання і відмовитися прийняти його. Намагайтеся підійти серйозно до вибору подарунка, він повинен бути бездоганним і носити формальний підтекст: аксесуари для автомобіля, канцелярське приладдя, предмети інтер’єру повсякденного користування — попільничка, розкішна мильниця, незвичайний піднос для посуду.

Новорічні подарунки для Стрільців

Представники цього знака дуже оптимістичні і легкі на підйом, тому намагайтеся дарувати те, що дозволить їм мати приємні елементи комфорту під час подорожі. Даруйте функціональні сумки, чашки-термоси, сувеніри з інших міст, етнічну посуд або речі, які зручні або поліфункціональні для носіння та застосування.

Новорічні подарунки для Козерогів

Козероги — дуже практичні і педантичні люди, тому даруєте їм те, що вони будуть використовувати щодня і з задоволенням вдома або на роботі. Даруйте попільнички, папки, ремені, гаманці. А якщо Ви знаєте хобі і таємні захоплення Козерога — сміливо робіть подарунок, який пов’язаний з іншою стороною життя, наприклад рибальські снасті, інструменти, спортивний інвентар.

Новорічні подарунки для Водоліїв

Водолії, напевно, один з найбільш допитливих знаків, для них важлива фантазія, а не реальність. І обов’язково — мода і новизна. Подарунки у вигляді ноу-хау підійдуть в будь-якому вигляді: поліфункціональні годинник, кавоварки, мультиварки, незвичайні пристосування для кухні. Так що пам’ятайте: найважливіше в подарунку для Водолія — ??щоб це було незвично і ново.

Новорічні подарунки для Риб

Риби, як правило, дуже сентиментальні, величезне значення для них має духовність і якийсь містицизм, тому не варто дарувати звичайні і корисні речі — вибирайте те, що має відношення до тонкого світу. Даруйте магічні камені, кристали, прикраси, які несуть езотеричний сенс, духовну літературу, відвідування занять з духовним практикам, поїздку в якості паломника по місцях сили — для Риб це буде ідеальним подарунком!