додому Мода і стиль

Модний пляжний манікюр

4075

Подібний дизайн вигідно підкреслює образ будь-якої дівчини. Модницям часом недостатньо нового купальника. У цих випадках на допомогу може прийти оригінальний пляжний дизайн, який гармонійно впишеться в пляжний вигляд.модний манікюр

Правила, які слід дотримуватися при створенні цього виду манікюру

  • Нігті можуть бути будь-якої довжини, як натуральні, так і штучні;
  • Підбирати манікюр слід виходячи з довжини нігтів, їх форми, тону шкіри, кольору купальника і пляжних аксесуарів. Тільки в цьому випадку він додасть образу завершеність.

Майстри манікюру можуть запропонувати кілька варіантів оформлення нігтів. Останні тенденції об’єднують в собі вельми оригінальні різноманітні художні прийоми.

Літній дизайн нігтів повинен бути витонченим і легким. Переважно використовувати природні відтінки лаку.

Основні теми, які найбільш популярні при створенні пляжного дизайну: фруктові мотиви, вібруючі кольори і морські пейзажі, квіткова тематика.

Фруктові мотиви

Цей нейл-арт включає в себе всілякі фруктові зображення. Іноді їх поєднують з метеликами, бабками, птахами, цукерками та квітами. Подібний дизайн зможе створити тільки справжній професіонал. Це пояснюється тим, що в ньому використовуються декоративніше елементи невеликих розмірів, намалювати які зможе лише людина з великим досвідом роботи.модний манікюрмодний манікюрмодний манікюр

Вібруючі кольори і морські пейзажі

Цей дизайн чудово підійде тим, хто вирушає на море. Подібний нейл-арт припускає змішування зеленого, синього та блакитного відтінків. Це допоможе створити ефект хвиль. При змішуванні кольорів виникає непередаваний ефект.модний манікюрмодний манікюр

Дізнайтесь більше:

Квіткова тематика

Квіткові зображення легкі у виконанні. Їх можна з легкістю створити навіть вдома. Подібний дизайн чудово виглядає на нігтях різної довжини.модний манікюрмодний манікюрмодний манікюрСтворюючи квіткові візерунки на нігтях, слід використовувати нейтральні тони, поєднувати різні кольори. Завдяки цьому можна отримати як яскравий, так і спокійний витончений манікюр.

При створенні манікюру слід пам’ятати, що в літній період найбільш виграшно виглядають легені, природні колірні поєднання. Однак не слід забувати також і про насичені, соковитих, фруктових відтінках, які допоможуть створити незабутній яскравий образ.

попередня статтяЯкий манікюр модний у 2015-2016
наступна статтяДизайн нігтів в чорно-білому кольорі

Додати коментар