додому Мода і стиль

Модні купальники літо 2015 — фото

Щороку на подіумах Майамі Біч відомі дизайнери задають найгарячіші тренди в модних колекціях купальників на майбутнє літо. По суті, пляжний одяг ввібрав в себе ряд загальних тенденцій, які спостерігаються в іншому гардеробі прет-а-порте, але в цілому показ в сонячному Майамі кардинально відрізняється від інших показів. Давайте подивимося, як бачать майбутнє літо провідні модельєри пляжної моди.

Ера максимальної оголеності тіла підходить до завершення і все частіше дизайнери пропонують нам одягтися в закриті, злиті купальники. Та й завдяки сучасним технологіям можливість пофантазувати з тканинами, декором і забарвленнями стає все набагато ширшою. Але, незважаючи на нові тенденції, бікіні завжди буде користуватися заслуженою популярністю, які стають все меншими і відкриваючи все більше. На пляжах панує еклектика: поруч з дівчатами топлес загоряють дами в ретро-купальниках.

Купальники з принтом

Основний акцент в літньому сезоні 2015 робиться на принти. У калейдоскопі переливаючих відтінків і малюнків квіткові візерунки вже кілька років поспіль не покидають модні подіуми, залишаючись фаворитом у багатьох дизайнерів (Agua de Coco, Adriana Degreas, Salinas, Luli Fama).

21-12-14-foto-600x450-11

Хіт пляжного сезону — купальники із зображенням тропічної природи з розкішними пальмами, ананасами, метеликами і різнокольоровими орхідеями.

21-12-14-foto-600x450-12

Купальники з довгими рукавами

У той час як більшість дівчат воліють для засмаги бікіні, що дозволяють максимально оголити тіло, дизайнери пропонують прямо протилежний тренд — купальники з довгим рукавом. Такий прийом використовується як на закритих моделях, так і роздільних типу танкіні — комплект з трусиків і маєчки різної посадки (Suboo, Mara Hoffman).

21-12-14-foto-600x450-10

У деяких моделей більше спільного з сукнями, при цьому довжина і фасон рукава може варіюватися (Agua de Coco, Adriana Degreas).

21-12-14-foto-600x450-9

Спортивні купальники

Найсексуальнішим трендом літнього сезону 2015, як не дивно, став спорт. Купальники colorblock, високі трусики з спокусливими вирізами, ультрамодні топи, декоровані напівпрозорою сіткою, блискавками та гаслами — спортивні моделі доречні як на тренуванні, так і на пляжі.

21-12-14-foto-600x450-8

Купальники в стилі ретро

На модні подіуми знову повертається «pin-up» та ретро 60-х років, з його високими трусиками і широкими бандо в смужку. Жіночні форми, підкреслено округлі лінії, зворушливі принти — все це нагадує нам про перші еротичні фотосесії. Купальники, натхненні стилем минулих років, були помічені в колекціях Agua de Coco, Triya, Mara Hoffman, Wildfox, We Are Handsome.

21-12-14-foto-600x450-7

Поєднання різних кольорів

Якщо раніше поєднання двох різних купальників, контрастних за кольором, вважалося моветоном, то зараз це прийом у списку гарячих тенденцій. Дизайнери прагнуть до несподіваних сполучень, пропонуючи нам самим зібрати пляжний комплект з різнокольорових трусиків і топіків.

21-12-14-foto-600x450-6

Монокіні

Пальму першості у закритих моделях купальників отримували монокіні. Це більш відкритий варіант суцільного купальника, який дозволяє більше оголити тіло за рахунок глибоких спокусливих вирізів з боків (Cia Maritima, Movimento).

21-12-14-foto-600x450-5

Модні купальники літнього сезону 2015 цілком можуть скласти конкуренцію вечірнім сукням за якістю матеріалу і кількості декору. Монокіні шиються з дорогих тканин, прикрашаються каменями, стразами, каскадом ланцюжків. Є й істотний недолік — це нерівномірний загар.

21-12-14-foto-600x450-4

Рюші, волани і оборки

Продовжуючи тему, не можна забути про такі милі і красиві деталі як волани. Вони прикрашають і нижню, і верхню частину купальників, як бікіні, так і закритих моделей. Такі купальники були помічені в колекціях Luli Fama, Mara Hoffman, Dolores Cortes, Shore road, Maaji.

21-12-14-foto-600x450-3

Купальники зі шкіри

Хто б міг подумати, що хітом пляжної моди літа 2015 року стане шкіра. Адріана Дегреас показала тендітну і вишукану сторону шкіри, застосовуючи лазерну різку за матеріалом, Долорес Кортес вирішила додати сили і значності своїм купальникам за рахунок відвертої шнурівки. Закриті купальники з латексу та лакової шкіри в стилі Playboy bunny — це так гламурно і спокусливо.

21-12-14-foto-600x450-2

Складний крій

Деякі законодавці пляжної моди вирішили підкорити публіку незвичайним дизайном купальників. Оригінальні конструкції, складний крій, ефектні деталі у вигляді об’ємних розкритих бутонів троянд — актуально, унікально і привертає увагу.

21-12-14-foto-600x450-1

Це був огляд найбільш гарячих тенденцій в пляжній моді 2015 року. Дизайнери в черговий раз довели, літо — це час веселитися, запалювати і проводити час на пляжах, як на модних подіумах.