додому Астрологія та Гороскопи

Гороскоп здоров’я на тиждень 5-11 серпня 2019 року

918

Здоров’я – це один з критеріїв нормального і щасливого життя людини. Багато залежить від способу життя і харчування, але дещо диктується вищими силами. Тому не зайвим буде прислухатися до деяких порад, які можуть дати зірки і планети.

Овен

На цьому тижні Овен буде схильний посиленим навантаженням. Тому дуже важливо знаходити баланс між роботою і відпочинком. Проблемою Овна можуть бути головні болі, тому слід більше часу приділяти спокою і сну.

Телець

Цей тиждень можна сміливо присвятити тому, щоб позбутися шкідливих звичок. Відмінний час, щоб кинути палити або перестати посилювати спиртним. Також слід звернути увагу на горло і органи дихання.

Близнюки

Важливим чинником цього тижня для Близнюків є правильне харчування. Відміний тиждень, щоб змінити раціон на більш здоровий або почати дотримуватися дієти. Також можливі проблеми, пов’язані з ротовою порожниною і зубами.

Рак

Тиждень буде досить спокійною. Проблем зі здоров’ям Раку чекати не варто. Але це відмінний час, щоб навести порядок в домашній аптечці. Пам’ятайте, що прострочені ліки можуть сильно нашкодити здоров’ю.

Лев

Лев на цьому тижні слід особливу увагу приділити суглобів і кісток. Можливо, що деякі проблеми будуть викликані неправильним харчуванням. Не виключено, що з деяких питань доведеться звернутися до лікаря і краще це зробити на самому початку.

Діва

Дівам треба бути дуже обережними у виборі їжі. На цьому тижні у них високий ризик харчового отруєння. Причиною може бути не тільки зіпсована їжа, але й незнайомі екзотичні делікатеси.

Ваги

Відмінний тиждень, щоб зайнятися спортом. У цей період здоров’я терезів буде поза небезпекою. Але при цьому треба зазначити, що зірки радять утриматися від тривалих поїздок на автомобілі.

Скорпіон

У Скорпіонів на цьому тижні будуть дві проблеми. Одна – це погіршення уваги в результаті перевтоми, що не дозволить, наприклад, водити автомобіль тривалий період і невеликі проблеми з печінкою, що викликане алкоголем і неправильним харчуванням.

Стрілець

Стрільцеві важливо стежити за водним балансом. Це активний знак і в сум’ятті він може зовсім забути про рідини. Також треба звернути увагу на органи дихання, є шанс підчепити інфекцію. Тому краще утриматися від масових заходів.

Козеріг

Козерогові дуже важливо утриматися від активного відпочинку і екстремальних видів спорту: можна отримати травму. Крім цього, існує небезпека застудити нирки і сечостатеву систему. Тому треба обережно відноситься до холодної води.

Водолій

Водоліям слід уважно поставитися до стану шкіри. Можливо, потрібно косметична процедура. Також треба бути обережним з ультрафіолетом, який ще дуже небезпечний на пляжі.

Риби

Для Риб – непростий тиждень. У цього знака буде багато клопоту, що може призвести до нервового зриву. Тому можна заздалегідь запастися заспокійливими чаями і хорошою літературою. На цьому тижні рибам потрібно багато відпочивати.

Фото: khustinfo.com

Додати коментар