додому Гороскоп

Гороскоп 2016 для людей, які народилися в рік Мавпи

Для людей, що народилися в рік Мавпи, 2016рік  буде сприятливим, однак і крива стежка може вивести вас на сонячну галявину життєвого лісу. Життя подарує вам багато яскравих вражень. Не пропустіть шанс стати більш досвідченою і мудрою людиною. Якщо ви зумієте правильно застосувати свій найбільший талант і старанно вивчитеся новому навику, якого зажадає від вас Всесвіт, грандіозний результат не змусить себе чекати.гороскоп 2016Сімейним Мавпам варто звернути увагу на відносини з другою половиною, щоб міцні стіни рідного дому завжди заряджали новими силами.

Мавпа жінка

Жінки-Мавпи в 2016 році виявляться в центрі уваги. Погляди оточуючих будуть прикуті до вас. У такій ситуації необхідно пам’ятати, що оцінка сторонніх спостерігачів не повинна бути головним мотиваційним чинником вашого життя. Промахи і помилки ведуть до нового досвіду, будь-який рух корисний, а без невдач неможливо досягти успіху. Постарайтеся використовувати додатковий інтерес собі на благо. Сміливо виставляйте напоказ власні досягнення і не бійтеся ділитися секретами успіху. Звертайте увагу на конструктивну критику і завжди співвідносите чужі поради з власними цілями.

Мавпа чоловік

Чоловіки-Мавпи зіткнуться з необхідністю взяти на себе відповідальність за важливу частку роботи. Успішне виконання завдання дасть вам можливість підвищити авторитет в очах колег і ділових партнерів. Використовуйте свої лідерські якості, щоб проконтролювати поетапне виконання плану. Підвищити ефективність праці допоможе досвід іноземних фахівців, будь то особисті консультації, онлайн-лекції або якісна професійна література.

Дізнайтесь більше:

Любовний гороскоп

У любові «мавпочок» очікує позитивний період. Ви зможете знайти гармонію у відносинах зі своєю другою половинкою і черпати з особистого щастя сили для нових звершень. Оболонка цього щастя дуже тендітна, тому зірки радять вам берегти її від впливу ззовні. Не дозволяйте життєвим обставинам і недоброзичливцям порушити ваше особисте щастя. Світ може спробувати вивести вас із стану рівноваги, але вам під силу зберегти свою любов. У сімейних справах на перший план вийдуть питання і потреби дітей. Для вас дуже важливо максимально брати участь у вирішенні цих завдань, оскільки емоції, які ви отримаєте, знадобляться вам для прийняття дуже важливих рішень і зіграють роль потужного палива в роботі.

Фінанси та кар’єра

Робочі справи в рік Мавпи будуть розвиватися по висхідній спіралі. На початку року ви можете трохи розслабитися, але потім доведеться чимало попрацювати, так що беріться за справу відразу. Разом з кількістю обов’язків збільшиться і кількість шансів на підвищення прибутку. Зірки застерігають вас від надмірних витрат у весняний період, а також у кінці року. Постарайтеся систематизувати свою бухгалтерію і стежте за станом техніки і предметів побуту. Можливо, щось потрібно буде оновити.

Здоров’я

«Мавпочки» в 2016 році будуть відрізнятися завидним здоров’ям і витривалістю, однак простежити за власним організмом все-таки потрібно. Намагайтеся зміцнювати імунітет спортивними вправами і переглянете свій раціон, так вам вдасться уникнути травм і постійно бути в тонусі. Літо — вдалий час для детокс-дієт і медитацій. Постарайтеся в цей період очистити і тіло, і розум.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут