додому Краса і здоров'я

ELOS епіляція в Києвi

У наш час сучасні жінки приділяють багато часу боротьбі зі зайвим волосяним покривом. Небажане волосся прибирають за допомогою воску, депіляторів і бритви. Всі ці методи малоприємні і досить болючі. До того, позбавлення рослинності має тимчасовий характер — через невеликий проміжок часу волосся знову відростають. Допомогти вирішити делікатну жіночу проблему зможе сучасний і ефективний спосіб — ELOS- епіляція. Записатися на процедуру можна через сайт салону modglam.com.ua, де є контактні дані.

Що таке ELOS — епіляція

Даний метод позбавлення від непотрібного волосяного покриву складається з точкового впливу біполярного струму і енергії світлового імпульсу на волосяні цибулини, повністю їх руйнуючи. Здійснюється це дію за допомогою спеціального апарату. Поєднання двох видів енергій згубно діє на зростаючі волоски, припиняючи їх ріст.

Плюси процедури

Прекрасні дами вибирають цей метод боротьби за такими критеріями:

• Швидкість проведення сеансу видалення волосся. Не потрібно великих витрат часу.
• Після епіляції ніяких реабілітаційних маніпуляцій не потрібно.
• Видалити можна абсолютно всю небажану рослинність.
• Відсутність больових і неприємних відчуттів при проведенні процедури.
• Повна відсутність прямого контакту з апаратом виключає ризику інфікування.

Знищення волосся за допомогою епіляції також підходить для чоловічої половини населення. Відмінність полягає в частоті проведення сеансів. Чоловічий організм виробляє тестостерон, тому набагато швидше відбувається ріст волосся.

Особливу увагу слід приділити професіоналізму косметолога. Правильно проведена процедура не повинна спровокувати настання негативних наслідків.

Недоліки ELOS — епіляції

Проведення процедури неможливо в домашніх умовах. Для цього потрібен дорогий апарат і певні навички користування ним.

Епіляція має високу вартість, і не завжди обмежується парою сеансів. Якщо у людини відзначається активний і швидкий ріст волосся, може знадобитися до 15 процедур. Зате результат виправдовує засоби!

Протипоказання

Не рекомендується проводити процедуру особам, які мають алергію на струм і світло, що страждають шкірними захворюваннями, діабетикам, і людям, у яких є металеві імплантати.

Якісне проведення ELOS — епіляції допоможе жінкам надовго забути про непотрібну рослинність і відчувати себе красивою і привабливою довгий час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут