додому Сім'я та стосунки

Чому насправді жінки перевіряють телефони чоловіків, розповіли психологи

170

Копатися в чужому смартфоні — не дуже хороша ідея.

by @shurkin_son

Утім, щодо чоловіків це теж працює — всі хочуть одного й того самого.

У нас немає одне від одного секретів, — з гордістю кажуть деякі пари. Жінки знають всі паролі чоловіка, можуть в будь-який момент подивитися його телефон.

Насправді пишатися тут особливо нічим. Якщо вам потрібно дивитися в чужий телефон, щоб довіряти людині, значить, у вас проблеми.

Коли ви лізете в телефон чоловіка або дружини, ви хочете страждань, вважають психологи.

Фахівці пояснюють: телефон — це особистий простір. А в особистий простір іншої людини не лізуть просто з нудьги. Якщо ви крадькома схопили телефон або влізли в ноутбук, значить, у вас душа не на місці — щось ви недобре підозрюєте. Можливо, чоловік навіть дав вам для цього привід: може, ви його на дрібній брехні спіймали, може, підозріло почав дивитися за собою і пропадати “у справах” у вихідні.

У будь-якому разі, це не привід зламувати його телефон. Якщо ви це робите, щоб викрити партнера в обмані, то у вас велика проблема.

Ви принципово не довіряєте партнеру і навіть не припускаєте, що він “чистий”, кажуть психологи.

Дійсно: коли ви намагаєтеся прочитати чуже листування, ви ж це робите не для того, щоб зміцнитися в думці, що ваш партнер — найкращий у світі. А для того, щоб спіймати його на гарячому.

Експерти радять у той момент, коли вам на думку спадає ідея покопатися в телефоні чоловіка, подумати про три речі:

  • Чи був у вас схожий досвід? Якщо у ваших минулих стосунках були зради і ревнощі, можливо, ви переносите цей досвід у нинішні стосунки.
  • Ваш партнер зраджував вас у минулому. На словах ви його пробачили, щоб зберегти стосунки, але насправді нічого не забуто — ви підозрюєте його постійно.
  • Вам складно довіряти партнеру і говорити з ним відкрито з якихось причин.

А ще подумайте, чого ви хочете домогтися цією дією, сформулюйте думки в слова — і поясніть чоловікові, що насправді вас турбує і змушує вмикати шукача.

Ротом, а не “інспекцією” гаджетів, пояснили психологи.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут