додому Краса і здоров'я

Чому важливо регулярно контролювати артеріальний тиск вдома

269

Пацієнти з високим кров’яним тиском (гіпертонія), які контролюють артеріальний тиск вдома, краще контролюють свій стан, згідно з дослідженням, представленим в Європейському товаристві гіпертонії в Парижі. Про це пише News-Medical.

Дослідники проаналізували 18 досліджень моніторингу артеріального тиску, в яких брали участь майже 3000 людей з гіпертонією. Загалом 1359 людей контролювали артеріальний тиск вдома, тоді як 1355 контролювали артеріальний тиск у системі охорони здоров’я.

Вони виявили, що артеріальний тиск був нижчим у людей, які контролювали артеріальний тиск вдома, ніж у тих, хто спостерігався в системі охорони здоров’я. Велика частина з них також досягла цільових показників артеріального тиску при оцінці в клініці.

“ХОЧА ПРИЧИНИ ЦЬОГО НЕ ЯСНІ, МОНІТОРИНГ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ У ПАЦІЄНТІВ ВДОМА ПОВ’ЯЗАНИЙ З КРАЩИМИ ЗНАЧЕННЯМИ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ ТА ПОКРАЩЕНИМ КОНТРОЛЕМ ГІПЕРТОНІЇ, НІЖ ЗВИЧАЙНИЙ МОНІТОРИНГ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», — КАЖУТЬ АВТОРИ.

Оскільки моніторинг артеріального тиску в домашніх умовах тепер можливий, прийнятний для пацієнтів і, як правило, надійний, це може допомогти більш тісно залучити пацієнтів до управління власним артеріальним тиском і допомогти більш ефективно управляти їх гіпертонією.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар