додому Краса і здоров'я

Як позбутися другого підборіддя?

589
0
Соціальні

Відомий всім вираз «Один добре, а два краще» ніяк не можна спожити щодо підборіддя. Воно повинен бути в єдиному екземплярі, і крапка! Якщо це не ваш випадок, будьте готові завдати ворогові три нищівних удару.як позбутися другого підборідка

Вправи

Причинами появи другого підборідка в числі інших є ослаблені м'язи. З віком вони втрачають свій тонус і еластичність. Підтримувати їх в хорошій формі можна за допомогою вправ. Виконувати всі відразу необов'язково: виберіть для себе ті, які найбільше сподобалися. В ідеальному варіанті слід робити комплекс щодня, але навіть якщо ви будете повторювати його кілька разів на тиждень, результат буде. Кращий час для виконання - вранці або ввечері після вмивання.

Тягнемося до сонечка. Тримайте голову прямо. Потягніться підборіддям спочатку вперед, потім вгору. У кожному положенні затримаєтеся на 5-7 секунд. Повторіть 10 разів.

Губки бантиком. Витягніть губи у формі трубочки і з усіх сил потягніться ними і нижньою частиною обличчя вперед. При цьому можна видавати звуки на подобу вовчого виття. Як показує практика, це допомагає при виконанні вправи.

Малюємо алфавіт. Візьміть в зуби олівець так, щоб його незаостренний кінець виявився у вас в роті. Іншим кінцем починайте викреслювати в повітрі по черзі всі літери алфавіту.

Після виконання вправ можна лягти на рівну тверду поверхню (найкраще підійде підлогу) і полежати, розслабившись, 5-10 хвилин.

Масаж

Масаж зручний тим, що виконувати його можна в будь-який час і в будь-якому місці. Дивіться телевізор, сидите за робочим столом, відпочиваєте з друзями - завжди можна знайти пару вільних хвилин. Найпростіший прийом масажу - легкі пощипування в районі шиї і підборіддя. Двох-трьох хвилин таких маніпуляцій кілька разів на день буде достатньо.

Інші способи опрацювати проблемну зону

• Помістіть обидві долоні на центр підборіддя знизу і починайте повільно, з легким натиском, вести їх у напрямку до вух. Повторіть маніпуляції 7-10 разів.

• Кубіком льоду пройдіться по всій поверхні підборіддя, шиї і області декольте. З такого простого та ефективного прийому можна починати кожен день.

• Розподіліть по шкірі 1-2 ст. л. меду і повільними, акуратними рухами масажуйте проблемну область протягом 3-5 хвилин до появи легкого почервоніння. Після змийте мед теплою водою.

• Після нанесення ранкового крему опрацювати шкіру в області шиї і підборіддя за допомогою легких поплескувань пальчиками і пощипування. Буде достатньо 1-2 хвилин маніпуляцій.

• 1-2 рази на тиждень під час прийому душу або ванни масажуйте проблемну область масажною рукавицею близько 3 хвилин.

Дізнайтесь більше:

Косметичні засоби

В'яла шкіра, з якої і народжується друге підборіддя, потребує хорошого регулярного зволоження. Але про шию ми часто забуваємо, завдаючи крем виключно на обличчя.

Отже, перше правило: живильні засоби слід розподіляти в тому числі по шкірі в області нижньої частини підборіддя і шиї!

Не завадить і додатковий догляд. В даному випадку ефективним вирішенням проблеми можуть стати компреси. Для початку спробуйте мінеральний. У склянці негазованої мінеральної води розведіть 1 ст. л. морської солі. Умочіть в вийшла рідина рушник і покладіть його на область підборіддя і шиї на 5-7 хвилин. Після знову його змочіть, згорніть у трубочку, візьміться двома руками за його кінці і почніть поплескувати їм себе знизу по підборіддю і шиї. Не полінуйтеся присвятити цьому 3-4 хвилини. Замість мінерального компресу підійдуть також компреси з відвару ромашки або мати-й-мачухи.

Прекрасним засобом, здатним повернути шкірі пружність і еластичність, є глиняна маска. Розбавте 1 ст. л. порошку блакитної глини прохолодною водою так, щоб вийшла однорідна маса. Нанесіть її на 10 хвилин на проблемну область, потім змийте теплою (не гарячою!) водою.

Написати відповідь