додому Краса і здоров'я

Секрети «блискучого» макіяжу: як сяяти красиво

4
0
Соціальні

«Блискучий» макіяж – звучить спокусливо, але як відтворити чарівне сяйво так, щоб не змагатися райдужними переливами з новорічною гірляндою? Поради візажистів допоможуть додати «правильні» мерехтливі відблиски у святковий макіяж.

«Сяючий» б'юті-тренд – для сміливих модниць

Комбінуйте звичне з гостромодним. Найкраще ця рекомендація працює для вечірнього smokey: насичені металеві або глітерні акценти додадуть сміливі контрасти, наділивши погляд фатальною привабливістю. Традиційні чорні стрілки відтінятимуть макіяж, пом'якшивши викликаючу різкість кольору. Яскраво, але не крикливо – те, що потрібно для новорічного вечора.

Тіні «металік» краще наносити вологою пензлем, ретельно розтушовувавши

Не уникайте «підсвічуючих» засобів. Легендарні «метеорити» від Guerlain, пудри зі світловідбиваючими частинками, рідкі флюїди з шиммерами – де ще вони більш доречні, як не у святковому макіяжі? Такі продукти особливо ефектні при штучному освітленні, наділяючи шкіру магічним мерехтінням – важливо лише не захоплюватися. Кількох крапель флюїду або пари помахів пушком більш ніж достатньо.

Мерехтливі кошти делікатно приховають недоліки шкіри

Нанесіть на губи сяючу помаду. Блискучі губи – актуальний тренд зимового сезону, який поступово стає звичним явищем. Захоплюватися інкрустаціями з страз або паєток, мабуть, не варто – такий гарний макіяж на подіумі. Але золотистий бальзам, барвистий блиск з ефектом «рідкого металу» або глянсова помада-лак відмінно підкреслять красу губ, скорегувавши, при необхідності, їх форму.

Помади з глітером – яскрава мейкап-тенденція-2017

Написати відповідь