додому Дім і затишок

Рецепт маринованого перцю

1058
0
Соціальні

Пропонуємо вам найпопулярніший і найсмачніший рецепт маринованого перцю.маринований перець

Необхідні продукти

  • Перець — 3 кг
  • Цукор — 2 склянки
  • Оцет — 1.5 склянки
  • Рослинне масло — 2 склянки
  • Сіль — 4 стол. ложки
  • Вода — 1 літр

Як приготувати маринований перець

  1. Готуємо перець. Вибираємо самий червоний, найстигліший, або беремо той, який є в наявності. Підготовки варіантів безліч — можна почистити від насіння і порізати на половинки, можна навіть на четвертинки, можна залишити целеньким і видалити плодоніжку, залишаючи навіть насіння в перці — кому як більше подобається. Якщо закривати цілим — буде більший витрата банок, зате красиво виглядає на столі. Смак від цього не змінюється — буде однозначно смачно!
  2. Тим часом готуємо розсіл — вода, цукор, сіль, рослинне масло (краще брати саме світле, без запаху) — все закипає, додаємо оцет вже перед додаванням перцю.
  3.  У киплячий розсіл ( з доданим оцтом) кидаємо підготовлений перець. І варимо його до готовності — перець повинен стати м'яким, а верхня шкурочка відділяється легко. Якщо кинути в киплячий розсіл і інтенсивність кипіння досить велика — готується швидко, головне — не переварити, але і недоваренный теж погано — буде пружним, шкірка не буде відділятися.
  4. Як тільки перець готовий — терміново укладаємо його в пропарені банки, заливаємо киплячим розсолом, закатуємо і перевертаємо для охолодження.

Як бачите все відбувається просто і швидко. І виходить смачно!

Написати відповідь