додому Дім і затишок

Клопи в квартирі — як позбутися?

2186
0
Соціальні

Шкода, та навіть у сучасному світі від появи клопів в будинку ніхто не застрахований. Ці комахи створюють багато незручностей, а винищити їх назавжди — завдання не з легких.

У деяких країнах Європи і США, за послуги служб, які знають, як виявити і витравити клопів з квартири, люди платять чималі гроші. У нашій же статті ви дізнаєтеся, як можна побороти дрібних шкідників досить простими і перевіреними способами самостійно.

jaj_pozbutysia_klopiv_600

Звідки з’являються клопи і де вони живуть у квартирі?

Найчастіше ці комахи з’являються там, де найменше дотримуються гігієнічні вимоги. Також клопи з легкістю переносяться з приміщення в приміщення через речі, одяг, взуття, меблі тощо. Навіть якщо ви купили диван в магазині, і поставили його в квартирі новобудови, можете придбати собі нових «друзів» без проблем. Про знімні квартири і говорити нічого. Ці дрібні шкідники можуть «оселитися» навіть в обробленому отрутами порожньому житлі.

Щоб не стати жертвою кровопивців, потрібно з’ясувати, де в квартирі можуть жити клопи і негайно зайнятися їх винищенням. Для цього варто заглянути в усі щілини, відклеєнні шматки шпалер на стінах, тріщини, матраци на ліжках, дивани, плінтуса, підлогу біля ліжок, дверні та віконні рами. Потенційно сприятливими місцями для проживання клопів можуть стати шухлядки шафи і комода, отвори під кріплення дверцят або полиць.

Також обов’язково перевірте всі ковдри і матраци, якщо на них є чорні або червоні крапочки швидше труїте паразитів, хоча краще позбутися місць проживання шкідників і придбати нові ковдру і матрац.

Профілактика від клопів в квартирі

 • Щоб запобігти появі та поширенню кровопивних паразитів, потрібно дотримуватися чистоти, і по можливості позбуватися старих речей.
 • Якщо вам вдалося знайти паразитів у своєму дивані або іншій м’якій мебелі, краще її відразу викинути, так як витравити клопів з квартири в цьому випадку, буде дуже непросто, а ймовірність, що «звірятка» вимруть всі, до одного дуже мала. Крім того, ці маленькі кровопивці здатні дуже швидко розмножуватися, і навіть після невдалої спроби від них позбавитися, кількість комах може збільшитися в рази.

Як самостійно знищити клопів в квартирі?

На жаль 100% гарантії усунення надоїдливих «сусідів» жоден з методів не дає. Але не варто впадати у відчай, адже на війні всі засоби хороші.

І так, найвірнішим і традиційним способом самостійного знищення клопів в квартирі вважається побутова хімія. Її в магазинах предостатньо. Можна придбати аерозоль, парафіновий олівець, водний розчин і ретельно обробити всі населені клопами місця згідно інструкції. Але при цьому в кімнаті не повинні перебувати продукти, посуд і домашні тварини. Перед обробкою необхідно так само підготувати вільний доступ до плінтусів, шафок, щілин, місцям за килимами та іншими місцями, звідки в квартирі можуть з’явитися клопи.

Під час обробки обов’язково використовуйте марлеву пов’язку або респіратор, гумові рукавички та окуляри. Наносити рідкі засоби можна пензликом або пульверизатором. Будь-які тканинні речі краще випрати, а потім пропрасувати праскою. Ковдри і верхній одяг, швидше за все, доведеться здати в хімчистку.

Існує і більш простий метод, як позбутися від клопів в квартирі. Протримати приміщення з відкритими вікнами і дверима під час сильного морозу 2 і більше годин буде достатньо, а більшу частину облюбовану паразитами предметів можна винести на вулицю або на балкон.

Якщо нічого не допомагає, варто звернутися за допомогою до санстанції, там напевно знайдуть спосіб вирішення даної проблеми.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Написати відповідь

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут